Yhteystiedot

Alta löydät eri toimipisteidemme yhteystiedot, yleisen yhteydenottolomakkeen, kaikkien työntekijöidemme henkilökohtaiset yhteystiedot sekä listan konttivarikoistamme ympäri maapalloa. Suomessa toimimme kolmen toimiston voimin ja varikkomme löytyvät kaikista satamakaupungeista.

info@konttivuokraus.fi
+358 50 300 4603

Konttivuokraus Oy
Kampinkuja 2
00100 Helsinki
Suomi
Y-tunnus: 1876507-9

Laskutusohje

Kylmäkonttien huollot

kylmahuolto@konttivuokraus.fi
Puh. +358 50 353 3720

Jätä viesti


Yhteystiedot

Myynti: +358 50 300 4603
Vuokraus: +358 50 317 2928
Huolinta: +358 40 0890 732
Laskut: invoice@mccontainers.com (FI,EN)

Oulun konttivarikko

Poikkimaantie 4 (Oulun Satama)
90400 OULU
Avoinna ma-pe 7.00-17.00
Puh. +358 50 432 8908
depot.oulu@konttivuokraus.fi

tilaelementtivarikko

Pahkatie 6
90400 Oulu
Avoinna sopimuksen mukaan,
kontin nouto sovittava etukäteen!
Puh. +358 50 433 4684
depot.tila@konttivuokraus.fi

HELSINGIN konttivarikko

Vinkkelitie 7
03250 Ojakkala
Avoinna ma-pe 8.00-16.00
Puh. +358 40 410 5966
depot.hel@konttivuokraus.fi


Toimipisteet ja varikot

Suodata tyypin mukaan

Suomi

Oulu
Poikkimaantie 4
90400 Oulu
Suomi
+358 50 300 4603

Vaasa
Kauppapuistikko 16 E 33
65100 Vaasa
+358 44 433 4529

Helsinki
Kampinkuja 2 (Village Works)
00100 Helsinki
+358 505 890 732

Ruotsi

Mattson Containers Ab
c/o Aspia Ab
BOX 141
97104 Luleå
Sweden
SE559032572501

+46 920 479 618
info@mccontainers.se

 

Saksa

Mattson Containers GmbH
Ruhrstrasse 11 A,
22761 Hamburg
Germany
DE815589146

+49 40 37 415 040
info@mccontainers.com

 

Balttia

Laisvės g. 85G
Tauragė 72310
Lithuania

lithuania@mccontainers.com 
+370 638 04469

Henkilökuntamme – asiantuntijat palveluksessasi!

Juha Halmesmäki

Myynti, erikoiskontit ja projektit

juha@konttivuokraus.fi

Puh. +358 50 300 4603

Alexander Baryshev

Vuokraus

alexander@konttivuokraus.fi

Puh. +358 50 317 2928

Jesse Mattson

One-way kontit, KV-projektit

jesse@konttivuokraus.fi

Puh. +358 505 890 732

Katerina Seredina

Operations, Laskutus, kuljetusjärjestelyt

operations@mccontainers.com

Puh. +358 8 4154 1605

Ralf Mattson

Hallinto, huolinta, KV-kuljetukset, varastotoiminta, kumppaniasiakkaat

raffe@konttivuokraus.fi

Puh. +358 400 890 732

Matti Gossler

Myynti ja Vuokraus, Kansainväliset asiakkaat

matti@mccontainers.com

Puh. +49 172 41 00 428

Jorge Ribeiro

Operations, Kansainväliset projektit

operations.de@mccontainers.com

Puh. +49 40 3486 4277

Jami Korpela

Depot Manager, Oulu

depot.oulu@konttivuokraus.fi

Puh. +358 50 432 8908

Tapio Luukinen

Reefer / Kylmäkontti huollot ja asennukset

kylmahuolto@konttivuokraus.fi

Puh. +358 50 353 3720

Hilla Mikkonen

Markkinointi ja viestintä

hilla@konttivuokraus.fi

Puh. +358 50 516 7268